Villa Taşıma

Yeni bir yaşam alanına taşınmak iyi planlanması gereken bir süreçtir. Özellikle bu evin villa gibi geniş bir alan olması halinde işin hacmi de artar. Villa taşıma işlemlerinde kusursuz bir hizmet vermeye odaklanan firmamız gerekli teknik donanımlara ve profesyonel bir çalışan kadrosuna sahiptir. Eşyalarınız hakkında hiçbir endişeye mahal vermeksizin villa taşıma işleminizin üstesinden gelerek bu anlamda çözüm odaklı bir hizmet anlayışı sunulmaktadır.

Villa Taşıma Sürecinde Öncelik Müşteri Memnuniyeti

Hiç kuşkusuz taşınmanın en zorlayıcı kısımlarından biri nakliyat işlemleridir. Özellikle villa taşıma söz konusu olduğunda eşyaların fazla oluşu faktörler taşınanlar için oldukça zahmetli bir sürece neden olur. Değerli veya hatırası olan eşyaların zarar görmesinden endişe etmek de sık rastlanan son derece doğal bir durumdur.

Bu nedenle taşınma öncesinde pek çok insanın bu tür endişeleri giderebilecek bir nakliyat firması bulmaya çalışması haklı bir çabadır. Bu konuda işletmemiz sürecin her aşamasında iletişimi ön plana alan güvenilir bir hizmet sunmaktadır.

Kurumsal bir işleyişe sahip olan firmamız için müşteri memnuniyeti birinci kuralımızdır. Villa taşıma işlemlerinde personellerimiz titiz bir çalışma içerisindedir. Bizimle iletişime geçerek taşınma işlemlerinin neden olduğu zahmet ve endişeden kurtulabilir, tüm süreci güvenle profesyonel kadromuza teslim edebilirsiniz.

Villa taşıma işlemi diğer yaşam alanlarına göre çok daha titiz bir çalışma gerektirir. Fakat detaylı bir biçimde planlandığı sürece endişe edilecek bir şey olmadığını söylemek gerekir. Profesyonel çalışan kadromuz sizleri her aşamada bilgilendirerek bütün endişelerden kurtulmanıza destek olur. Sürecin, endişe ve korku yerine keyifli bir hal alması mümkün olur.

Villa Taşıma Planlaması

Villa taşıma işlemlerinde firmamız öncelikle yeni yerleşeceğiniz evin özelliklerini değerlendirir. Bu doğrultuda iletişime geçmenizin ardından profesyonel ekibimiz adresinize yönlendirilir. Kadromuz gerekli incelemelerin ardından sizi nasıl bir süreç olacağına dair bilgilendirir. Siz de işlemi onaylarsanız gerekli ekipmanlar ve araçlarla çalışanlarımız adresinizi ziyaret eder. İlk olarak demonte edilmesi ya da ambalajlanması gereken eşyalarınızı hazırlar. Ardından eşyalar güvenli bir şekilde araçlara yüklenilerek taşıma işlemine geçilir.

Villa Taşımada Asansörlü Taşıma

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti villa taşıma işlemlerinde de uygulanır. Villa taşıması yapılacak eşyaların güvenliği ile zamandan tasarruf yapmak adına asansörlü nakliye aracı tercih edilebilir. Değerli müşterilerimize özel hizmet sağlamak için konforlu nakliye araçları ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Villa taşıma için şişme malzemelerin ya da balon naylonların stoklandığına her zaman emin oluyoruz. Paketleme taşınmanın en kritik aşamasıdır. Eşyalarınızı çok dikkatli paketlenir. Kırılacak eşyaları hasardan korumaya çok dikkat edilir. Kıyafetlerinizin dahi nemlenmeyecekleri ve tozlanmayacakları şekilde paketlenmesine özen gösterilir. Paketlemede size profesyonel bir hizmet sunulur. Demonte eşyalarınız yeni eve ulaştığında paketinden çıkartır özenle tekrar montajlanır.

Villa Taşıma Aşamaları

Villa taşıma esnasında ihtiyacınız olabilecek eşyaların en sona bırakılması önemlidir. Bu listenin başında kablolu elektronik cihazlar gelir. Sonrasında taşınma sürecinde ihtiyaç duyulabilecek diğer şeyler ise takım çantası olabilir. Kendi başınıza taşındığınızda liste sonu gelmez biçimde uzar gider. Uzman bir ekip ile çalıştığınızda ise liste, yalnızca sizin keyfinize bağlı olarak kalır. Ekibimiz her zaman taşınma operasyonlarında olabilecek her olumsuz duruma karşı hazır bulunurlar.

Sizler için tüm süreci en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Villa taşıma hazırlıklarına başlamadan ekip, kontrol yapar. Değeri belirlenen eşyalar ise sonrasında sigortalanır. Hizmet verilen kişi ya da kurumlar için iletişim çok önemlidir.

Böylece eşyaların ve evin durumu belirlenir. Bu bilgilerle hassas bir paketleme için gerekli olan tüm malzemeler temin edilir. Ekibimiz, profesyonel kişilerden oluşur. Taşınma esnasında marangoza ve elektrikçiye ihtiyaç duyulabileceği için uzman ekibimizi buna göre donanımlı kişilerden oluşturuyoruz.

Villa Taşımada Dikkat Edilecek Edilmesi Gerekenler?

Villa taşıma sürecinde dikkatli ve planlı hareket edilmelidir. Nakliye sırasında dikkat edilmesi gereken pek çok şey bulunur. Eşya ne kadar çoksa nakli boyut da o kadar zorlaşır ve aynı ölçüde dikkatli olunması gerekir. Özellikle villa gibi büyük yaşam alanları için taşınma esnasında uzman bir ekiple çalışması çok önemlidir.

Deneyimsiz bir şirketle anlaşma yaparsanız eşyalarınıza istenmeyen zararların gelme ihtimali de artacaktır. Alanında hem tecrübeli hem de profesyonel olan firmamız ve uzman ekibimiz sayesinde içiniz her konuda rahat olacaktır.


Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama alanlarında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmanın gururunu taşıyoruz.
Adatur Nakliyat Nasıl Çalışır?

Nakliyat şirketi olarak çalışma prensibimiz bahsettiğimiz gibi öncelikle özenli ve titiz bir şekilde eşyaları taşımaktır.

Sizlere hizmetin kalitesi açısından bazı sorular sorulur örneğin;

• Evinizin kaç odalı olduğu.
• Taşımak istediğiniz eşyalar hakkında detaylı bilgi.
• Nakliye aracımız evinize en fazla ne kadar yaklaşabilir?
• Asansör kullanımı mevcut mudur( asansörün yanaşması, kullanılması için izinleri, ve arıza -olup olmadığına dair bilgiler…)
• Paketleme işlemini siz mi yapacaksınız, firmamızdan mı talep ediyorsunuz?
• Kaçıncı katta oturuyorsunuz, eşyalarınız kaçıncı kata taşınacak
• Evinizi daha önce taşıdığınızda eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşadınız mı?
• Demonte ya da montaj edilmesini istediğiniz ürünler var mı?

Bu gibi soruları sizlere yöneltiyoruz çünkü taşınma işleminin kalitesi için iyileştirici adımlar atmaya çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlı Taşıma ve Paketleme Çözümleri

Personel ekibine ve Araç filosuna sahip bir şekilde nakliye çalıması yapılır. Nakliye hizmeti satın almadan öncesinde Şirket numaralarımızdan bizimle görüşme sağlayarak ihtiyacınız olan nakliye çalışmasını gönül rahatlığı ile sizlere sunmak için gerekli bilgilendirme işlemini yaparak nakliye hizmetini hangi tarihte ve günde satın almanızı kararlaştırmaktayız.

Nitelikli personellerimiz ile taşıma öncesinde Demonte – Montaj ve Kurulum hizmetleri satın aldığınız taşıma çalışması içersinde profesyonelce verilmektedir.

Nakliyat hizmet haberlerimiz

Sizler için derlediğimiz hem sektörden bilgiler hemde
hizmet verdiğimiz bölgelerimiz.

İletişim Formu
Hemen Bize Ulaşın