Parsiyel Parça Eşya Taşıma

Parsiyel eşya taşıma bir ya da birden çok eşyanın şehir içi ya da şehirlerarası taşınmasına denir. Bu taşımacılık türünün faydaları maliyet ve zaman açısından fayda sağlamasıdır. Yani ister bir kişi ister 3 kişi aynı nakliye aracıyla taşımayı gerçekleştirebilir bu da ciddi bir tasarruf sağlamaktadır. Parça az olduğu zaman daha küçük araçlar kullanılmaktadır.

Firmamız parsiyel eşya taşıma olarak ihtiyaç zamanında bütün parsiyel taşıma isteklerine en uygun çözümü bulmaktadır. Çalışma arkadaşlarımızla uyumlu şekilde ekip ruhuna bürünerek yapmış olduğumuz işlerde en hızlı hizmeti vermeye çalışmaktayız.

En güvenilir çözümleri bularak siz müşterilerimize her an tasarruf etme imkânı sunarak ekonomik çözümlerle karşınıza gelmekteyiz. Yaptığımız her işte her zaman müşterilerimizin haklarını gözeterek yanlarında olduğumuzu hissettirmekteyiz. Verdiğimiz hizmette uzman kadromuzla sektör içerisinde bulunuyoruz.

Kendi İçinde Parsiyel Taşımacılık Türleri

İş ve yaptıkları işlemleri gerçekleştirdikleri yöntemler neticesinde değişiklikler gösteren parsiyel eşya taşıma hizmetleri havayolu ile taşıma, karayolu ile taşıma, deniz ve demir yolu ile taşıma şeklinde gerçekleştirilen bir nakliye türüdür. Her bir taşıma yöntemi kedi içerisinde değişik işleyişlere sahip çalışma yerleri ve bölgeleri farklı parsiyel eşya taşıma yöntemleridir.

Bu taşımacılık hizmetinde firma seçimi yaparken iş akışında hızlı ve güvenilir olan bizleri seçtiğinizde tasarruflu, ekonomik ve pratik sonuçları bu nakliye alanında yaşattıracağımıza güvenebilirsiniz. Köklü bir nakliye firması olarak evden eve nakliyat sektöründen edindiğimiz ve sahip olduğumuz deneyimlerimizi yurt içi ve yurt dışı taşıma sektöründe kullanmaktayız.

Büyük tecrübelerimizi bu taşıma sektöründe ortaya koyan ve bu taşımacılık alanında ekspertiz hizmeti, eşyaları paketleme ve ambalaj kalitesi hizmeti konularında uzman deneyimler ortaya koyan taşımacılık firması olarak müşterilerimize her zaman yenilikçi çözümler sunmaktayız.

Parsiyel Taşımacılıkta Sigorta

Özel mülklerinizde, iş alanlarınızda fazlalık olan eşyaların alınıp, depoya kaldırılması, sigortalı taşıma sözleşmesi ile gideceği yere ulaştırılması işlemlerinde firmamız gelişmeye yönelik çalışmaları her an dikkatli ve özenli bir şekilde yürütmektedir. Öncelikle bulunduğumuz bölgede güçlü bir lojistik firması olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Bunun yanı sıra parsiyel eşya taşıma şirketi olarak yenilikçi ve akılcı çözümler sunabilme konusunda da müşteri memnuniyetine odaklanmış biçimde çalışmaktayız.

Genel anlamda sahip olduğumuz eğitimlerle almış olduğumuz önlemlerin sektörde ihtiyaç duyulan becerilerin oluşturulması aşamasında evden eve taşıma hizmetleri, eşya taşıma, eşya sigortalama, eşya asansörü kullanımı gibi alanlarda daha güçlü bir zemin oluşturmayı amaçlamaktayız. Parça eşya taşıma alanında akılcı çözümler sunmaya yönelik gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda ambalajlama, eşyanın montajı ve de montaj bölümlerini eksiksiz olarak yapmaya gayret göstermekteyiz.

Parsiyel Taşımacılıkta Depolama

Parsiyel taşımacılıkta depolama bölümünde, eşyaları depolama anlamında da mevcuttaki ihtiyaçlara en iyi çözümleri bulmaktayız. Genel anlamda parsiyel taşımacılık alanında kaliteli hizmet görüşü oluşturmak bütün ülke genelinde parça eşyaları sigortalı ve en garanti şekilde taşımak için özel ve uygun fiyat politikasını sunarak parsiyel eşya taşıma fiyatlarını belirlemekteyiz. Bunun yanında firmamız parça eşya sigortalama alanında da büyük bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. İsteklerinizi oluşturduğunuzda bu konuda belirlediğimiz çözümler daima hayatınızı kolaylaştıracak çözümler olduğunu görmüş olacaksınız. Parsiyel eşya taşıma şirketi olarak firmamız güvenli ve rahat taşıma hizmetini ekonomik, tasarruflu ve indirimli ücretlerle sunar. Parça olarak eşyaların ortak bir araçta ulaştırılması zaman zaman tercih konusu olabilir. Bir odalı ev eşyası veya iki odalı ev eşyası bir araç içinde taşınmaz. Yalnız bir koltuk takımı için bir aracı binlerce km mesafedeki alana göndermek akla uygun değildir. Nedeni ise sadece yakıt araç ve şoför ücretleri hemen hemen koltuk fiyatını geçmektedir. Dolayısıyla taşınmanın daha tasarruflu hale gelmesi için birden fazla ev eşyasını bir araç içinde birbirinden bağımsız bölümlerde gönderilmesi daha mantıklıdır. Araçlar içinde konteyner gibi birden fazla bağımsız alan olduğundan hijyen açısından daha temiz bir nakliye keyfi sunulur. Oluşturmuş olduğumuz taşıma fiyat politikası çerçevesinde siz müşterilerimize daima kolay çözüm oluşturabilecek parça taşıma şekilleri sunmaktayız. Yüksek tecrübelerimizden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olduğu her an tüm parsiyel taşıma isteklerine en hızlı ve güvenilir şekilde tasarruflu çözümlerle geri dönüş yapıyoruz. Her zaman bize ulaşmak istediğinizde bir telefon uzağınızdayız.

Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama alanlarında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmanın gururunu taşıyoruz.
Adatur Nakliyat Nasıl Çalışır?

Nakliyat şirketi olarak çalışma prensibimiz bahsettiğimiz gibi öncelikle özenli ve titiz bir şekilde eşyaları taşımaktır.

Sizlere hizmetin kalitesi açısından bazı sorular sorulur örneğin;

• Evinizin kaç odalı olduğu.
• Taşımak istediğiniz eşyalar hakkında detaylı bilgi.
• Nakliye aracımız evinize en fazla ne kadar yaklaşabilir?
• Asansör kullanımı mevcut mudur( asansörün yanaşması, kullanılması için izinleri, ve arıza -olup olmadığına dair bilgiler…)
• Paketleme işlemini siz mi yapacaksınız, firmamızdan mı talep ediyorsunuz?
• Kaçıncı katta oturuyorsunuz, eşyalarınız kaçıncı kata taşınacak
• Evinizi daha önce taşıdığınızda eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşadınız mı?
• Demonte ya da montaj edilmesini istediğiniz ürünler var mı?

Bu gibi soruları sizlere yöneltiyoruz çünkü taşınma işleminin kalitesi için iyileştirici adımlar atmaya çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlı Taşıma ve Paketleme Çözümleri

Personel ekibine ve Araç filosuna sahip bir şekilde nakliye çalıması yapılır. Nakliye hizmeti satın almadan öncesinde Şirket numaralarımızdan bizimle görüşme sağlayarak ihtiyacınız olan nakliye çalışmasını gönül rahatlığı ile sizlere sunmak için gerekli bilgilendirme işlemini yaparak nakliye hizmetini hangi tarihte ve günde satın almanızı kararlaştırmaktayız.

Nitelikli personellerimiz ile taşıma öncesinde Demonte – Montaj ve Kurulum hizmetleri satın aldığınız taşıma çalışması içersinde profesyonelce verilmektedir.

Nakliyat hizmet haberlerimiz

Sizler için derlediğimiz hem sektörden bilgiler hemde
hizmet verdiğimiz bölgelerimiz.

İletişim Formu
Hemen Bize Ulaşın