Adatur Nakliyat, İstanbul Şehir içi ve Şehirler arası yük ve eşya taşıma alanında Güler yüzlü uzman çalışma arkadaşlarımız ile hizmet vermektedir. Özellikle ürünleriniz ve mallarınız Sigortalanmaktadır. Deneyimli ve Uzman çalışma ekiplerimiz ve Dünya standartlarında olan modern araç filomuz ile Ev-Ofis Taşıma alanında bütün eşyalarınızı taşıma aşamasına getirene kadar itina ile koli ve paketlemesi yapılmaktadır. Geçmişten gelen çok uzun Tecrübeye sahip ve Uzman Firmamız ve ekiplerimizle 0 hata ile çalışarak bu konuda bir adım önde olun!!! Adatur Nakliyat’ın Birinci prensibi müşteri memnuniyetidir. İstanbul İçi tüm noktalara her türlü yük ve eşya taşıma hizmetleri güvenle verilmektedir. Müşterilerimizin bu hizmetlere duyduğu talep ve ihtiyaçtan kaynaklı olarak firmamız ve çalışanlarımız olarak sizin bu tür hizmetlerde yardımcı ellerle yanınızda olarak bu süreci en hafif ve kolay biçimde atlatmanızda görev almaktayız. Günlük yaşam koşullarının getirdiği yoğunluktan dolayı Ev ve Ofis taşıma, Mal, Yük ve Eşya taşıma işlerinde Sigorta Güvencesiyle istenilen adreslere zamanında hasarsız ulaştırmaktayız. Bu hizmeti satın almakta olan müşterilerimiz hem maddi hemde manevi açıdan % 100 memnun ederek işimizi sonlandırarak ayrılmaktayız. Bizi tercih ederek işinde Profesyonel olan personellerden hizmet aldığınızda doğru firmayı seçtiğiniz için kendinizle gurur duyacaksınız. Ailenizin ve sevdiklerinizin güvenle tercih edeceğiniz ve tavsiye edebileceğiniz nakliye firması. Çelik kasa kapalı modern araçlarımız ve uzun yol deneyimi olan daimi Şoförlerimiz ile İstanbul geneli Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan tüm İlçelere ve mahallelere, Türkiye’nin 81 İl ve İlçelerini 7/24 çalışma anlayışımızla dolaşarak bu hizmeti ayaklarına kadar getirmekteyiz. En büyük hizmet kaynağımız olan insan değerinin Lojistik sektöründe olan her türlü talep ve arzlarını en iyi şekilde karşılayarak çalışan nakliyatçılık. Adatur Nakliyat, Telefonlarından bizi arayıp İletişime geçerek Gönül rahatlığı ile her konuda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Ücretsiz Ekspertiz ve Danışmalık hizmetleri güvenle verilmektedir.

1- İSTANBUL ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT,

İstanbul şehir içi nakliyat uzman ekiplerimiz ve firma araçlarımız ile piyasada güven kazanmış firmamız sizlere kurumsal ve bireysel çözümler sunmaktadır. Evden eve taşıma, kısacası yük ve eşya taşıma alanında her türlü hizmeti vermekteyiz.. Uzman ekipler, kalifiye elemanlarımızla bütün eşyalarınız sigorta kapsamında koli ve paketlenerek gideceğiniz yere kadar güvence altına alınmaktadır.. Ev eşyalarınızın istenilen adrese zamanında, hızlı ve korunaklı bir şekilde yeni evinize hasarsız teslimatı yapılmaktadır. Firmamız ve çalışma arkadaşlarımız ile müşterilerimizin bu zor süreci en kolay biçimde atlatmanız için her daim yanınızda olmaktayız. Bizi tercih eden müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet karşılığında hem maddi açıdan hemde manevi açıdan memnun ederek çalışmaktayız. Profesyonel personellerimiz ile Toparlama, Paketleme, Montaj, Kurulum ve Asansörlü taşıma sistemlerimiz ile elinizi suya sabuna sürmeden ev taşımayı tamamlamaktayız. Sizin yapmanız sadece yeni evinizi kendi zevkinize göre dekor etme işi kalıyor. Geçmişten bugünlere kadar olan süreçte firmamız ve çalışanlarımızın her daim kendini ve çalışma ekipmanımızı yenileyerek ve hizmet ağımızı genişleterek müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü çalışmayı sunmaktayız. Dünya standartlarında olan modern araçlarımız ve taşıma ekipmanız ile sizlere en iyi ve kaliteli hizmeti vermek için yatırımlarımızı bu yönde yapmaktayız. Güvenli taşıma ve nakliye için bizi arayabilirsiniz. 7/24 Hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. En İyi Hizmet en iyi ekiple verilir prensibi ile hizmetinizdeyiz.

evtaşımaşiliistanbul

2- OFİS TAŞIMACILIĞI,

İş yeri ve Ofis Taşımacılığı Nakliyat Hizmetleri veren Firmamız Ürün ve Mallarınızı sigortalı bir şekilde güvenle gideceği yere ulaştırmaktadır. Ofis ve İş yerleriniz firmamız elemanları tarafından uygun bir şekilde koli ve paketleme yapılarak taşıma aşamasına korunaklı hale getirilir. Özellikle kırılacak ürünleriniz için özel ambalajlama hizmeti yapmaktayız. Taşıma işlemlerinde ihtiyaç duyduğunuz anda eşya ve mallarınız sigorta kapsamına alınmaktadır. Adatur Nakliyat olarak Birinci Prensibimiz Müşteri memnuniyetidir. Ofis eşyalarında özellikle hassas davranarak dosya, evrak, bilgisayar, yazıcı, projektör, fax ve fotokopi cihazlarını taşıma ayrı bir özen göstererek diğer kaba olan eşyalardan ayrı ayrı paketlenmesi ve taşınması büyük dikkatle yapılmaktadır. Bu hizmeti sizlere işinde uzman personeller ile mesai saatleri dışında yaparak, Ertesi iş günü saatlerine Montaj ve Kurulum işlemleri tamamlanarak teslim etmekteyiz. İşletme sahiplerini bu çalışmamız ile diğer işlerinden taviz vermeden ve maddi zarara uğratmayarak çalışır. İstanbul geneli Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan semtler başta olmakla beraber Şehir dışına 7/24 çalışma anlayıımızla yoğun bir şekilde dolaşarak taşıma hizmeti ayaklarınıza getirmekteyiz. Ofis ve İş yeri taşıma alanında sizlere uzman ekip ve kalifiye elemanlarımız ile hizmet sunmaktayız. Ofis, Büro, İşyeri, Yazıhane, Homofis, Klinik, AVM, Dükkan, Tekstil, Banka, Kurum ve Kuruluşların taşınma işleminde gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz. Güvenli taşımacılığın adresi.Adatur nakliyat..

adaturistanbulnakliyat

3- ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul geneli Şehir içi taşımacılığı şehirler arası nakliye hizmetlerine nazaran daha hızlı yapılmaktadır. Evlerinizi veya yük ve eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktayız. Şehir içi yük ve eşya taşıma hizmeti vermekteyiz. Özellikle Evden eve, yük ve eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Geniş araç filomuz ve uzman kadromuz ile sizlere hizmet götürmekteyiz. Güvenli ve Sigortalı taşıma alanında öncü firmalarından biriyiz. Yük ve Eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşıma ve nakliye hizmetlerini yapmaktayız. Uzun yılların verdiği deneyim ve tecrübemiz bizleri tercih etmenizde etkili olacaktır.

Türkiye’de bütün İl ve İlçe Merkezlerine Ev Taşımacılığı, Yük, Eşya, Koli taşımacılığı güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Kalifiye elemanlarımızla hizmetinizdeyiz. Özellikle Şehirler arası taşımacılıkta özel eşya taşımacılığı anlaşması yapılır ve bütün mal, ürün veya taşınan eşyalarınız sigorta kapsamına alınır. Uzun yıllar sektörün içinde yer alan firmamız sizlere güvenli hizmet ve taşıma sunmaktadır. Şehir dışı nakliye, yük, eşya ve ürün taşımacılığı yaptırmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Adatur Nakliye’nin taşıdığı bütün mal ve ürünleriniz özel sigorta kapsamındadır.

eşyataşımauygunfiyata

4 – VİZYONUMUZ: Hizmet verdiğimiz alanda en öncelikli düsturumuz müşteri memnuniyetidir. Malzemeleriniz deneyimli personellerimiz eşliğinde koli ve paketlenerek taşıma işlemi yapılır. Amacımız, kaliteli ve hızlı hizmet sağlamak, sosyal çevremize duyarlı ve saygılı olmak, çalışanlarımızın üyesi olmaktan gurur duyduğu bir kurum olmak ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini almanın hazzını yaşamak…

İş dünyasında, lojistik tedarikçiden son kullanıcıya uzanan (tedarik zinciri) bir akış içinde; içe veya dışa ya da her ikisine odaklı olabilir. Lojistik yönetiminin ana fonksiyonları, satınalma, taşıma, depolama, envanter girişi, doğru bilgi akışının sağlanması ve bu aktivitelerin organize edilmesi ve planlanmasıdır. Lojistik yöneticileri, bir organizasyon içinde kaynakların koordinasyonu sağlayarak bu fonksiyonların her birinden gelen bilgileri birleştirir. Lojistiğin temelde iki farklı formu vardır. Biri depolama ve taşıma ağı boyunca malzeme akışının sürekliliğini sağlar. Diğeri projelerin sonuçlanması için kaynaklar zincirini koordine eder.

Adatur nakliyat siz değerli müşterilerimize ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. Nakliye şeflerimiz tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde, müşterilerine yüksek hizmet kalite standardı ile güvenli ve hızlı hizmet verebilmek için gelişen teknolojiye yatırımlarını sağlamlaştıran  evden eve taşımacılık ve nakliyat konusunda şu ana kadar süregelen zaman dilimi içerisinde sonuçlandırdığı ve referans niteliği taşıyan hizmetleriyle çok sayıda şahıs, firma ve kurumun haklı memnuniyetini elde etmiştir.

Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılık ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen, personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için ekonomik çözümler üretiyoruz. Küçük miktarlardaki eşyalarınızı, ekonomik olarak taşımak için küçük boy araçlarımız mevcuttur. Yazlık veya şehirler arası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabiliyor. Ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.

Bizimle mail, form veya telefon yoluyla irtibata geçerek talebinizi ilettiğinizde, Ekspertiz ekibimiz derhal görevlendirilerek, sizin için uygun zaman diliminde taşıma adresinde gerekli incelemeyi yapacaktır. Ücretsiz ekspertiz incelememizin akabinde tarafınıza sözlü veya yazılı olarak ileteceğimiz teklifimizi olumlu bulmanız halinde, karşılıklı sözleşme ile araç ve taşıma planlamanız yapılacak, günü ve saati geldiğinde eşyalarınızın nakliye işlemi sorunsuzca gerçekleşecektir.

adatur-nakliye-şişli-istanbul

Şişli Nakliyat Firması, Şişli Evden Eve Nakliyat, Beşiktaş Nakliyat, Beşiktaş Evden Eve Nakliyat, Etiler Evden Eve Nakliyat, Sarıyer Nakliyat, Sarıyer Evden Eve Nakliyat, Üsküdar Nakliyat firması, Bakırköy Evden Eve Nakliyat Şirketi, Fatih Evden Eve Nakliyat, Maslak Evden Eve Nakliyat, Gültepe Nakliyat, Gültepe Ev Taşıma, Kağıthane Evden Eve Nakliyat, Kağıthane Nakliyat Şirketi, Seyrantepe Nakliyati, Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat, Mecidiyeköy Nakliye, Okmeydanı Nakliye, Taksim Nakliye Firması, Beyoğlu Evden Eve Nakliyat, Avcılar Nakliyat, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, Tarabya Evden Eve Nakliyat Şirketi, Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat, Alibeyköy Nakliyat, Zeytinburnu Nakliyat, Bahçelievler Evden eve Nakliyat, Yeşilköy Evden Eve Nakliyat, Florya Evden Eve Nakliyat, Eyüpsultan evden eve nakliye, Maltepe Evden Eve Nakliyat, Ataşehir Evden Eve Nakliyat, Kadıköy Evden Eve Nakliyat, Acıbadem Evden Eve Nakliyat, Kadıköy Nakliyat, Maltepe Nakliyat Şirketi, Ümrnaiye evden eve nakliye şirkeri, Çekmeköy Evden Eve Nakliyat, Levent Evden Eve Nakliyat, Sultangazi Evden Eve Nakliyat, Bağcılar Evden Eve Nakliyat, Şirinevler ev taşıma, Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat, Esenler Evden Eve Nakliyat, Gayrettepe Evden Eve Nakliyat.

Call Now Button
×