Evden Eve Nakliyat

Günlük hayatımızda kendini en iyi şirket olarak geliştiren şirket, müşterilerinin düşünce ve davranışlarına zarar vermeden hoşgörü, saygı ve sevgi ile yaklaşmaktadır. Bu nedenle evden eve nakliyat firması her zaman müşterileri için memnuniyet yaratmaya çalışmaktadır.

Taşıma işlerini müşterilerinin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmekte, müşterilerini üzmeyecek şekilde her zaman saygı ve sevgiyle hareket etmektedir. Taşınma ve taşınma durumları genellikle insanlar için çok zordur. Bu yüzden insanlar bunu yakın arkadaşlarıyla yapmayı severler. Ancak bu durum yine de insanlar için oldukça zor bir durum haline gelmektedir.

Kaliteli Hizmet

Evden eve nakliyat firması, uzman ekipleri sayesinde müşterilerinin ürünlerini büyük bir özenle paketliyor. Müşterilerin talepleri doğrultusunda paketleme çalışmaları yaparak daha iyi bir müşteri memnuniyeti haline gelmektedir. Paketleme çalışmaları tamamlandıktan sonra, paketlenen ürünler son derece donanımlı teknolojik araçlara çok dikkatli bir şekilde yerleştirilmektedir.

Paketlenen ürünlerin çizilmesini dahi önleyecek şekilde özel teknolojik aletler paketlenmekte ve taşıma işlemi güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Ülkemizde yaşayan insanların taşınma gibi sorunları var. Bu sorunlar bireyler, aileleri veya yakın arkadaşları tarafından çözülür. Ancak bu ulaşım işleri ne kadar zor olursa olsun insanlar bu soruları aile dostları ile birlikte çözmeye çalışırlar.

Kampanyalı Fiyatıyla Nakliye

Nakliyat şirketimiz ile iletişime geçtiklerinde neredeyse en iyi fiyatı alacaklardır. Bu sebeple piyasadaki en iyi ve en uygun fiyat avantajlarını sunan firmalar arasında yer almaktadır. Firma, müşterilerini hiçbir şekilde yormadan, tüm mallarının ekspertizini ücretsiz olarak yapar ve ürünlerin paketlenmesine başlanır. Bu sayede müşterilerinin eşyalarını güvenilir ve kaliteli bir paketleme sistemi ile paketleyerek hazırlanmasını sağlar.

Ancak firma bu paketleme sistemleri içerisinde yer alıyorsa, bu çalışmaları konusunda uzman profesyonel ekipleri sayesinde yapmış olacaktır. Bu durumda mallar yükleme anındaki büyüklüklerine veya küçüklüklerine göre yerleştirilir. Ülkemizde yaşayan insanların aileleri yakın arkadaşlarıyla birlikte hareket eder veya taşınır. Ulaşım çok zor olsa da bireylerimiz yakınları ile birlikte bu sorunları çözmeye çalışmaktadır.

İnsanlarımız ise ulaşım, yer değiştirme gibi durumları büyük sorun haline getiriyor. Evden eve nakliyat firması kullanıcılara karşı büyük avantajlar ve kampanyalar ile insanlara yardımcı olmaktadır. Firma, müşterilerinin tüm ulaşım veya yer değiştirme sorunlarını yormadan ortadan kaldırmaktadır. Uzman kadrosu ve profesyonel ekipleri sayesinde daha iyi ve kaliteli hizmet vermektedir. Bundan dolayı firmamız müşteri memnuniyetine her zaman önem vermektedir.

Taşımada Uzman Kadro

Nakliye işlemi gerçekleşmeden önce evden eve nakliyat öncesinde profesyonel ekipler tarafından özenle ve düzenli bir şekilde paketlenir. Uzman ekipler sayesinde eşyaların zarar görmemesi ve eşyalarda bozulacak malzemelerin zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi ve korunması sağlanmaktadır.

Bu durumdan dolayı firmaya ait eşyaların son teknoloji ile özel araçlara yüklenmesi sağlanmaktadır. Araçlarımızla eşyalarınız taşınacak yerlere güvenilir bir şekilde götürülüp ve eşyalarınız taşınır ve sizlerin isteklerinize göre eşyalarınız düzenlenmektedir.

Uzman Kadroyla Nakliyat

Paketleme işlemi hızlı ve güvenli bir şekilde yapılır ve sevkiyat süreci başlar. Evden eve nakliyat firmamızın son derece donanımlı ve uzman kadrosu ile taşınma durumu sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Bu sorunları çözmek için sadece kargo ücreti ödeyerek eşyaların zarar görmesi gibi tüm ulaşım sorunlarından kurtulmak mümkündür.

Bu fırsatlardan yararlanmak için kişilerin müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek randevu almaları gerekmektedir ve bu taşınma işlemlerini profesyonel yani deneyimli bir ekip ile en kısa sürede istedikleri tarihte gerçekleştirebilmektedirler. Firmamız bünyesindeki uzman kadro çalışanlarımız ile eşyalarınız taşınma esnasında hiçbir zarar görmeden yeni adresinize güvenle taşınır.

Firmanın Müşteriye Değeri

Firmanın uzman ekibi sayesinde ulaşım veya yer değiştirme gibi sorunlar profesyonel kişiler tarafından tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Yaşanmış veya oluşacak sorunların çözülmesine yardımcı olur. İnsanlar sorunlarını güvenilir evden eve nakliyat firmasına güvenerek daha iyi bir ulaşım sistemi ile çözmektedir. Ancak taşınma işlemi için her zaman uzmanlara sahip olunması tavsiye edilir, yani profesyoneller tarafından yapılmalıdır.

Firmamızın profesyonel ekipleri tarafından eşyalarınız güvenilir bir şekilde taşındığından dolayı eşyalarınıza zarar vermeme garantisini de sizlere sunuyoruz. Firma ise müşterilerinin ulaşım veya yer değiştirme sorunlarını yormadan ortadan kaldırmaktadır. Uzman kadrosu ve profesyonel ekipleri sayesinde daha iyi ve kaliteli hizmet vermektedir.


Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama alanlarında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmanın gururunu taşıyoruz.
Adatur Nakliyat Nasıl Çalışır?

Nakliyat şirketi olarak çalışma prensibimiz bahsettiğimiz gibi öncelikle özenli ve titiz bir şekilde eşyaları taşımaktır.

Sizlere hizmetin kalitesi açısından bazı sorular sorulur örneğin;

• Evinizin kaç odalı olduğu.
• Taşımak istediğiniz eşyalar hakkında detaylı bilgi.
• Nakliye aracımız evinize en fazla ne kadar yaklaşabilir?
• Asansör kullanımı mevcut mudur( asansörün yanaşması, kullanılması için izinleri, ve arıza -olup olmadığına dair bilgiler…)
• Paketleme işlemini siz mi yapacaksınız, firmamızdan mı talep ediyorsunuz?
• Kaçıncı katta oturuyorsunuz, eşyalarınız kaçıncı kata taşınacak
• Evinizi daha önce taşıdığınızda eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşadınız mı?
• Demonte ya da montaj edilmesini istediğiniz ürünler var mı?

Bu gibi soruları sizlere yöneltiyoruz çünkü taşınma işleminin kalitesi için iyileştirici adımlar atmaya çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlı Taşıma ve Paketleme Çözümleri

Personel ekibine ve Araç filosuna sahip bir şekilde nakliye çalıması yapılır. Nakliye hizmeti satın almadan öncesinde Şirket numaralarımızdan bizimle görüşme sağlayarak ihtiyacınız olan nakliye çalışmasını gönül rahatlığı ile sizlere sunmak için gerekli bilgilendirme işlemini yaparak nakliye hizmetini hangi tarihte ve günde satın almanızı kararlaştırmaktayız.

Nitelikli personellerimiz ile taşıma öncesinde Demonte – Montaj ve Kurulum hizmetleri satın aldığınız taşıma çalışması içersinde profesyonelce verilmektedir.

Nakliyat hizmet haberlerimiz

Sizler için derlediğimiz hem sektörden bilgiler hemde
hizmet verdiğimiz bölgelerimiz.

İletişim Formu
Hemen Bize Ulaşın