Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma süreci herkesi sıkıntıyla düşündüren, ne zaman, nasıl altından kalkılacağı konusunda harekete geçilmesi beklenen bir konudur. Kişilerin kendi başlarına hareket etmeleri durumunda bu zamanda oldukça güç ve zorlu dönemde tamamlamaları siz konusudur. Aynı zamanda aksamayla ve sorunlarla kardı karşıya gelecektir.

Ev taşıma işlemi sadece eşyaların toplanmasıyla olmuyor. Evden çıkmadan evin elektrik su işlerini çözmelidir. Hangi şehre gidecekse önceden gidip kalacağı evi bulmalıdır. Ev eşyalarını toplamadan önce nakliyat isini yapan bir firmayla görüşme sağlamalıdır. Şehirlerarası evden eve nakliyat işini yapan firmamız olarak tüm bu işlemleri ama indirgemek için gereken her tür hizmeti yaparız.

Şehirlerarası Nakliye İşinde Firma Hizmeti

Şehirlerarası evden eve nakliyat işlemleri konusunda firmalar genel itibariyle ülkenin her yere gerekli transfer işlemlerini yapmaktadır. Şehirlerarası nakliye konusunda devreye giren firmalar, kişileri memnun edecek düzeyde çalışmayı sürdürdükleri bilinmektedir. Bundan dolayı eksiksiz ve sorunsuz biçimde şehirlerarası nakliyat işlemlerini gerçekleştirmek gibi sonuç ortaya çıkacaktır.

Ev sahiplerine bu sayede tüm aradıkları taşınma isini sağlıyor olmasından ilgi çekecek konuda yer almıştır. Evden eve nakliyatçılık hususunda araya giren firmalar herhangi bir kısıtlama içerisine girmemektedir. Evlerin taşınacağı alan uzak olsa da müşterilerine hizmet vermekten geri kalmayacaklardır. Şehirlerarası firmamız olarak müşterilerimize gereken hizmeti veririz.

Evden Eve Taşımacılıkta Uygulanan Yöntemler

Şehirlerarası evden eve nakliyat faaliyetleri günlük ve haftalık olarak yapılmaktadır. İş gereği dışarı giden kişilerin evlerinde bulunan tüm eşyalarını nakliye firmamız alır. Ev sahipleri bizi aradığında ekip çalışanlarımız adreslerine gelir. Ekiplerimiz eşyalarınızın hassasiyetine göre özel korunaklı olarak eşyalarınızın ambalajlamasını yapar.

Hazır olan eşyalarınızı kapalı kasa kamyonlara düzenli şekilde koyar. Firmamız kapalı kasa kamyonlar sayesinde tüm eşyalarınızı seri şekilde adresinize ulaştırır. Firmamız aynı zamanda ofis taşıma, asansörlü taşımacılık gibi hizmetleri de vermektedir. Asansörlü taşımacılık çok katlı apartmanlarda ve depo ve deniz taşımacılığında kullanılır. Şehirlerarası evden eve nakliyat firması olarak asansörlü taşımacılığı profesyonel bir hizmetle yapar.

Asansörlü Taşıma Hizmetinin Avantajları

Şehirlerarası evden eve nakliyat firmaları arasındaki hızlı rekabet sayesinde farklı fikirlerin ortaya çıkmasına sebep olur. Asansörlü taşıma sistemi bunlar içerisinde en önemli yere sahiptir. En çok rağbet gören nakliye firmalarının da işini kolaylaştıran bir hizmettir. Müşteri memnuniyeti ve isteklerini ilk sırada tutan firmalar zamanında ve kusursuz bir hizmet sunar. Asansörlü taşımacılığı kullanmanın ne kadar önemli olduğunu fark ederler. Müşteriler riskleri en aza indirilmesi eşyaların zarar görmeden hızlı pratik bir şekilde taşınmasını isterler. Bu sebeple asansörlü taşıma sistemini öncelikli tercihleri arasında tutmaktadır. Böylelikle her iki taraf için avantajlı olan asansörlü taşıma sistemi olmazsa olmazları arasında yerini almaya başlamıştır.

Evden Eve Taşımacılığın Güvencesi

Şehirlerarası evden eve nakliyat faaliyetlerinde çok katlı apartmanların, depo, büyük işletme gibi yerler asansörlü taşımacılıkla yapılır. Bu taşıma sistemini isteyen müşteriler öncelikle apartman dış cephesinin asansör kurulmasına uygun olmasına bakılır. Ayrıca taşıma hizmetine karar verildiğinde taşınacağı günün hava durumunu takip etmelidirler.

Nakliye firması apartman veya binanın cephe şartlarına bakarak uygun yeri bulur. Ekibimiz taşınma gününde asansör kurulumunu yapmaya gelir. Yalnız nakliye firmasının asansörü kullanacak operatörünün ve taşıyıcılarının profesyonel olması dikkat edilmesi gereken husustur. Taşıma işleminde eşyaları düzenli ve dikkatli şekilde aşağı indirerek kamyonlara muhafazalı şekilde kurulur. Şehirlerarası nakliye firması olarak her tür taşımacılık sigorta kapsamında yapılmaktadır.

Şehirlerarası Taşımacılıkta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Şehirlerarası evden eve nakliyat işinde firmamız uzak olan bölgelere de sigorta kapsamı altında profesyonel ekibimizle hizmet götürmektedir. Büyük işletmelerin veya büyük depolarda ki eşyaları diğer şehirlere göndermek istediklerinde nakliye firmamızla iletişime geçerler. İşletme binasının yüksekliğine göre asansörlü taşıması gönderilir. Uygun kurulumuna göre eşyaları profesyonel operatörün taşıyıcıyla eşyalar güvenli şekilde indirilir.

Eşyaların öncelikle uzman ekibimizin özel korunaklı ambalaj yaparak kamyonlara konulur. Kamyonlara birçok işletmenin yükleri konulduğundan hepsi belli bir düzende farklı yerlere konulur. Kamyonlara konulan eşyalar iyi şekilde muhafaza edilmelidir. Nakliye kamyonları yola çıkmadan önce her tür araba bakımlarını yaptırmalıdır. Yolda çıkan bir aksilik müşterilerin hassasiyetine dokunur. Şehirlerarası firma nakliyesinde müşteri memnuniyeti profesyonel hizmet verdiğimizin teminatıdır.


Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama alanlarında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmanın gururunu taşıyoruz.
Adatur Nakliyat Nasıl Çalışır?

Nakliyat şirketi olarak çalışma prensibimiz bahsettiğimiz gibi öncelikle özenli ve titiz bir şekilde eşyaları taşımaktır.

Sizlere hizmetin kalitesi açısından bazı sorular sorulur örneğin;

• Evinizin kaç odalı olduğu.
• Taşımak istediğiniz eşyalar hakkında detaylı bilgi.
• Nakliye aracımız evinize en fazla ne kadar yaklaşabilir?
• Asansör kullanımı mevcut mudur( asansörün yanaşması, kullanılması için izinleri, ve arıza -olup olmadığına dair bilgiler…)
• Paketleme işlemini siz mi yapacaksınız, firmamızdan mı talep ediyorsunuz?
• Kaçıncı katta oturuyorsunuz, eşyalarınız kaçıncı kata taşınacak
• Evinizi daha önce taşıdığınızda eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşadınız mı?
• Demonte ya da montaj edilmesini istediğiniz ürünler var mı?

Bu gibi soruları sizlere yöneltiyoruz çünkü taşınma işleminin kalitesi için iyileştirici adımlar atmaya çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlı Taşıma ve Paketleme Çözümleri

Personel ekibine ve Araç filosuna sahip bir şekilde nakliye çalıması yapılır. Nakliye hizmeti satın almadan öncesinde Şirket numaralarımızdan bizimle görüşme sağlayarak ihtiyacınız olan nakliye çalışmasını gönül rahatlığı ile sizlere sunmak için gerekli bilgilendirme işlemini yaparak nakliye hizmetini hangi tarihte ve günde satın almanızı kararlaştırmaktayız.

Nitelikli personellerimiz ile taşıma öncesinde Demonte – Montaj ve Kurulum hizmetleri satın aldığınız taşıma çalışması içersinde profesyonelce verilmektedir.

Nakliyat hizmet haberlerimiz

Sizler için derlediğimiz hem sektörden bilgiler hemde
hizmet verdiğimiz bölgelerimiz.

İletişim Formu
Hemen Bize Ulaşın