Eşya Depolama

Ev değiştirmek isteyenler için taşınma süreçleri her zaman sancılı olmuştur. Çünkü insanlar sürekli yaptıkları bir işlem olmadığı için işe nereden başlaması gerektiğini bilemez. Kendi başına bu işe kalkıştığı sürece de karmaşık bir ortamla ve stresli bir ruh haliyle karşı karşıya kalabilir. Ev veya ofis taşınması olsun eşyaların düzenlenmesi sınıflandırılması türüne göre ayrılması paketlenmesi ve kolilere koyulması süreçleri nakliye ve taşıma sırasında hasar almaması çok önemlidir. Dileyen müşterilerimiz bazı eşyaları için eşya depolama hizmetimizden de faydalanarak depolarda muhafaza edebilir.

Bu süreçte firmamız size profesyonel hizmet garantisi sunuyor. Üstelik sadece evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı dışında da eşya depolama hizmeti parça eşya taşımacılığı asansörlü taşıma hizmeti de veriyor. Firmamız sizinle tüm nakliye taşıma süreçlerinin de profesyonel hizmetini alanında uzman güler yüzlü personeliyle veriyor.

Evden Eve Nakliyat

Ev değiştirecek olanlar ilk önce alanında uzman bir firmayla çalışmak isterler. Çünkü eşyaların nakliyesi ya da paketlenmesi sırasında zarar görmesini istemezler. Firmamız evden eve nakliyat hizmeti ile taşınma süreçlerinin hepsinde sizin yanınızda oluyor. Eski adresinizden yeni adresinize taşınma, paketleme, nakliye, mobilya montajı, beyaz eşya bağlantılarına kadar tüm düzeninizi kurup o şekilde adresinizden ayrılıyor.

Böylelikle yeni evinizde karmaşa oluşmadan aynı gün içerisinde yerleşmiş olmanın keyfini sürebiliyorsunuz. Türkiye'nin her yerine nakliye hizmeti veren firmamız sigortalı taşımacılık ile tüm eşyalarınızı güvenle taşıyor. Ayrıca bunu yanı sıra eşya depolama konusunda da yardımcı oluyor. Eşyalarınız tek tek değerinde sigortalandığı için zarar görmesi durumunda değeri olan miktar size ödeniyor. Müşterini mağdur etmeyen firmamız müşteri memnuniyetinden de tam not alıyor.

Full Paket Nakliye Hizmeti

Firmamızın en çok talep gören nakliye hizmeti full paket olandır. Çünkü bu paketle tüm toplama paketleme sökme montajlama sınıflarına ayırma patpatlara sarma karton kolilere yerleştirme streç filme sarma gibi tüm taşınma aşamaları bizler tarafından yapılıyor. Aynı hizmet nakliyede ve yeni adresinizde devam ediyor. Firmamızın experi sizinle iletişime geçip taşınacağınız günün öncesinde adresinize geliyor. Burada eşyalarınızın tespiti yapılıyor.

Böylelikle eşya miktarına göre personel ve nakliyat aracı tahsis ediliyor. Size özel fiyat teklifi sunuluyor. Anlaşma sağlanırsa sözleşme imzalanıp ertesi gün için randevu saatinde uygun ekipman ve araçla evinize geliniyor. Evinizde hiç bir eşyanıza siz dokunmadan kurulu düzeninizi toplayıp paketliyoruz. Yerdeki halılardan gardırobunuzun içindeki kıyafetlere kadar her eşya sınıfına uygun paketlenip kolilere koyuluyor.

Mutfak eşyalarınız televizyonunuz uygun patpatlara sarılıyor streçleniyor ve kaliteli sağlam karton kolilere yerleştiriliyor. Koltuk takımlarınız yine özel patpatlara sarılıp korumaya alınıyor. Çocuk odası yatak odası salon mobilyaları pratik bir şekilde sökülüp sarılıyor.

Tüm eşyalarınız güvenle nakliye aracına yüklenip yeni adrese nakliyesi sağlanıyor. Aynı şekilde yeni adresinizde tüm ev eşyalarınız sizin istediğiniz yerlere paketlerinden çıkarılarak yerleştiriliyor. Beyaz eşyalarınızın bağlantıları yapılıp mobilyalarınızın montajı ve kurulumu sağlanıyor. Mutfak eşyalarınızdan avizelerine kadar her eşya kullanıma hazır hale getirip ev düzenli ve yerleştirilmiş şekilde size teslim ediliyor. Üstelik tüm bunlar aynı gün içinde gerçekleşiyor.

Asansörlü Taşıma Hizmeti

Asansörlü taşıma hizmeti de veren firmamız ev veya ofisinizin nakliyesini son teolojilerle donatılmış asansör sistemiyle de yapıyor. Eğer taşınacağınız bina yüksek bir katta ya da binanın merdivenleri eşya taşımaya uygun olmayacak kadar dar ise bu sistemle oldukça güvenli bir şekilde eşyalarınız binanın dışından pencere ya da balkondan aktarılıyor.

Bu sistem diğer klasik nakliye işlemine göre hem daha hızlıdır hem de güvenlidir. Binanınız birinci katta olsa dahi isteğe bağlı olarak bu sistem kullanılabilir. Dilerseniz firmamızdan eşya depolama hizmeti de talep edebilirsiniz.

Eşya Depolama Hizmeti

Firmamız verdiği eşya depolama hizmetiyle de oldukça talep görüyor. Bazen iş ya da eğitim için şehir değirmek ya da yurt dışına çıkmanız gerekebilir. Ofisinizde fazla evrakları koymak için ya da evinde bazı eşyalarını koymak yeterli alanı olmayanlar eşya depolama hizmeti arayışına girerler. Depolamak istediğiniz eşya tek parça olsa dahi adresinizden paketleme yapılarak alınıp geniş havadar depolarımıza taşınıyor.

24 saat kamera sistemi ve güvenlik görevlileri ile korunan rutubetsiz ferah depolama alanlarında süresiz olarak bekletiliyor. İsterseniz bir ay bile bekletilen eşyanızı geri almak istediğinizde telefon açarak Türkiye’nin her yerine eşyalarınız aynı titizlikle ulaştırılıyor. Tüm eşyalarınız eşya depolama sisteminde de sigortalanıyor. Aylık olarak uygun fiyatlarla ödeme imkânı bulunan eşya depolama hizmeti ve daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama alanlarında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmanın gururunu taşıyoruz.
Adatur Nakliyat Nasıl Çalışır?

Nakliyat şirketi olarak çalışma prensibimiz bahsettiğimiz gibi öncelikle özenli ve titiz bir şekilde eşyaları taşımaktır.

Sizlere hizmetin kalitesi açısından bazı sorular sorulur örneğin;

• Evinizin kaç odalı olduğu.
• Taşımak istediğiniz eşyalar hakkında detaylı bilgi.
• Nakliye aracımız evinize en fazla ne kadar yaklaşabilir?
• Asansör kullanımı mevcut mudur( asansörün yanaşması, kullanılması için izinleri, ve arıza -olup olmadığına dair bilgiler…)
• Paketleme işlemini siz mi yapacaksınız, firmamızdan mı talep ediyorsunuz?
• Kaçıncı katta oturuyorsunuz, eşyalarınız kaçıncı kata taşınacak
• Evinizi daha önce taşıdığınızda eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşadınız mı?
• Demonte ya da montaj edilmesini istediğiniz ürünler var mı?

Bu gibi soruları sizlere yöneltiyoruz çünkü taşınma işleminin kalitesi için iyileştirici adımlar atmaya çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlı Taşıma ve Paketleme Çözümleri

Personel ekibine ve Araç filosuna sahip bir şekilde nakliye çalıması yapılır. Nakliye hizmeti satın almadan öncesinde Şirket numaralarımızdan bizimle görüşme sağlayarak ihtiyacınız olan nakliye çalışmasını gönül rahatlığı ile sizlere sunmak için gerekli bilgilendirme işlemini yaparak nakliye hizmetini hangi tarihte ve günde satın almanızı kararlaştırmaktayız.

Nitelikli personellerimiz ile taşıma öncesinde Demonte – Montaj ve Kurulum hizmetleri satın aldığınız taşıma çalışması içersinde profesyonelce verilmektedir.

Nakliyat hizmet haberlerimiz

Sizler için derlediğimiz hem sektörden bilgiler hemde
hizmet verdiğimiz bölgelerimiz.

İletişim Formu
Hemen Bize Ulaşın