Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat konusunda nakliye sektörünün öncüsü olan firmamızdan evden eve nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı yeni evinize hızlı ve güvenli bir şekilde taşınır. Firmamız asansörlü taşımacılık ile bu zorlayıcı ve zahmetli işi hem çalışanlar hem taşınan müşteri ve eşyalar için tamamen zahmetsiz ve güvenli hale getirmiştir.

Son zamanlarda nakliyat sektörüne bakıldığında birçok nakliyat firması eşyaların çok daha hızlı ve güvenilir bir şekilde taşınması için asansörlü sistem tercih ediyor. Bizler de hem sizin hem eşyalarınızın güvenliği açısından her türlü teknolojik yenilikten faydalanıyoruz.

Gelişen teknoloji ile ihtiyaçların yön değiştirmiş olduğu bu zamanda çağın gerisinde kalmak her zaman için bizler için dezavantajlıdır. Nakliyat firmaları arasında seçkin yere sahip olan firmamız daima ileriyi görerek geleceğin ihtiyaçlarını şimdiden temin eder. Firmamız asansörlü evden eve nakliyat araçlarını bünyesine katarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmetini sunuyor.

Kaliteli Ve Güvenilir Asansörlü Nakliyat

Evden eve nakliyat firmalarına bakıldığında sunulan en büyük ve en avantajlı nakliye hizmetlerinde biri asansörlü evden eve nakliyat hizmetidir. Örneğin bir ev ya da ofisin taşınması esnasında insanların aklına takılan ve en çok düşündüğü problemlerden biri üst katlarda oturdukları için eşyaların zarar görebilmesidir. Bunun nedeni eşyaların aşağıya indirilmesi veya yukarıya çıkarılması sırasında ister istemez meydana gelebilecek hasarlardır.

Hiç kimse eşyalarında en ufak bir çizik dahi meydana gelmesini istemez. Bu düşüncenizi iyi yönde değiştirecek en iyi hizmetlerden biri asansörlü evden eve nakliyat hizmetidir. Profesyonel eşya taşıma asansörü sayesinde tüm eşyalar güvenli ve hızlı bir şekilde taşınır. Firmamız en kaliteli ve güvenilir hizmeti için uzman ekip ile çalışıyor. Hemen firmamız ile iletişime geçerek evden eve nakliyat fiyatları evden eve yük asansörlü nakliyat hizmetleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Yük Asansörü Kiralama

Kiralık asansöre ihtiyaç duyduğunuzda 37 metre ve 13. kata kadar çıkabilen 350 kilogram yük taşıma kapasiteli ve 10 dakika içerisinde kurulan hidrolik eşya asansörü ile asansörlü evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Şehir dışından eşya getirdiğinizde nakliyat firmamızı arayarak kiralık nakliye asansörü hizmeti alabilirsiniz. Mesela evinize buzdolabı aldınız kapıdan geçmiyor. Bu durumda bizi arayın buzdolabınızı nakliye asansörümüz ile hasarsız bir şekilde taşıyalım. Ya da koltuk takımı aldınız ve üçlü koltuk merdivenlerden dönmüyor.

Bu durumda da bizi arayın koltuğunuzu asansör ile taşıyarak koltuğunuzu odanıza yerleştirelim. Mobilyacıdan yeni aldığınız eşyalarınızın hasarsız bir şekilde taşınmasını istiyorsanız firmamızı arayın ve eşyalarınızın asansörlü sistem ile taşınmasını sağlayın. Ayrıca mobilya üreticileri de yeni yapılan bir inşaata mutfak dolabı banyo dolabı gibi eşyaları asansörlü evden eve nakliyat sistemimiz ile kolaylıkla taşıyabilir. Kiralık asansör hizmetimiz ile her katın malzemelerini hasarsız ve taşıma maliyetini en aza indirerek dairelere taşırsınız.

Neden Asansörlü Taşımacılık Hizmeti Tercih Edilmeli?

Asansörlü evden eve nakliyat ile taşınma sırasında bina içinde meydana gelebilecek hasarlar ortadan kalkar. Asansörü olmayan yüksek katlı binalarda inip çıkma zamanını azaltılır ve bu sayede eşyalar daha hızlı bir şekilde taşınır. Eşya taşıma asansörleri ile eşyalarda oluşabilecek hasar riski de ortadan kaldırılır.

Ayrıca asansörlü evden eve taşımacılık ile taşınırsanız bina sakinlerini de rahatsız etmemiş olursunuz. Taşıma asansörü ile bina içinde eşyaların zor çıkması durumu da ortadan kalkar. Çalışan personel yorulmaz ve hata yapma olasılığının da önüne geçilmiş olur. Asansörlü sistem ile eşyalarınız direk evin içine girer ve bu sayede taşınma süresi kısalır.

Yük asansörlü taşımacılık ile yüksek binalar dar koridorlar girişi küçük bina girişleri ile ilgili yaşanılan olumsuzlukları ortadan kaldırılır. Bu sayede dar alanlarda taşıma yapılırken hem eşyaya hem binaya zarar verilmesi durumu da engellenir. Asansörlü taşımacılık bina içi mesafeyi azaltır ve bu sayede işçilerin dikkatini dağılmaz ve daha çok verim alınır.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetinden Hangi Durumlarda Faydalanılır?

Asansörlü nakliyat hizmetinin yapılabilmesi için bazı şartların karşılanabilir olması gerekir. Eşya taşıma asansörünün binanın balkon ya da penceresine tam olarak ulaşılabilmesi gerekir. Ayrıca cadde ve sokağın durumunun da asansörlü sistemin kurulmasına elverişli olması çok önemlidir. Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, eşya depolama alanlarında Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olmanın gururunu taşıyoruz.
Adatur Nakliyat Nasıl Çalışır?

Nakliyat şirketi olarak çalışma prensibimiz bahsettiğimiz gibi öncelikle özenli ve titiz bir şekilde eşyaları taşımaktır.

Sizlere hizmetin kalitesi açısından bazı sorular sorulur örneğin;

• Evinizin kaç odalı olduğu.
• Taşımak istediğiniz eşyalar hakkında detaylı bilgi.
• Nakliye aracımız evinize en fazla ne kadar yaklaşabilir?
• Asansör kullanımı mevcut mudur( asansörün yanaşması, kullanılması için izinleri, ve arıza -olup olmadığına dair bilgiler…)
• Paketleme işlemini siz mi yapacaksınız, firmamızdan mı talep ediyorsunuz?
• Kaçıncı katta oturuyorsunuz, eşyalarınız kaçıncı kata taşınacak
• Evinizi daha önce taşıdığınızda eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşadınız mı?
• Demonte ya da montaj edilmesini istediğiniz ürünler var mı?

Bu gibi soruları sizlere yöneltiyoruz çünkü taşınma işleminin kalitesi için iyileştirici adımlar atmaya çalışıyoruz.

Uygun Fiyatlı Taşıma ve Paketleme Çözümleri

Personel ekibine ve Araç filosuna sahip bir şekilde nakliye çalıması yapılır. Nakliye hizmeti satın almadan öncesinde Şirket numaralarımızdan bizimle görüşme sağlayarak ihtiyacınız olan nakliye çalışmasını gönül rahatlığı ile sizlere sunmak için gerekli bilgilendirme işlemini yaparak nakliye hizmetini hangi tarihte ve günde satın almanızı kararlaştırmaktayız.

Nitelikli personellerimiz ile taşıma öncesinde Demonte – Montaj ve Kurulum hizmetleri satın aldığınız taşıma çalışması içersinde profesyonelce verilmektedir.

Nakliyat hizmet haberlerimiz

Sizler için derlediğimiz hem sektörden bilgiler hemde
hizmet verdiğimiz bölgelerimiz.

İletişim Formu
Hemen Bize Ulaşın