Adatur Nakliye, Şehir içi ve şehirler arası yük ve eşya taşıma alanında hizmet vermektedir. Özellikle ürünleriniz ve mallarınız sigortalanmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz ile Ev taşıma alanında bütün eşyalarınızı taşıma aşamasına getirene kadar itina ile koli ve paketlemesi yapılmaktadır. Deneyimli ve uzman Firmamız ve ekiplerimizle çalışarak bir adım önde olun!!!
Adatur Nakliyat’ın Birinci prensibi müşteri memnuniyetidir. İstanbul İçi her türlü yük ve eşya taşıma hizmetleri verilmektedir. Evden eve taşıma, ofis, tekstil ürünler, büro taşıma kısacası yük ve eşya taşıma alanında her türlü hizmeti vermekteyiz.

Yük ve eşya taşıma için firmamız siz değerli müşterilerimize yük veya eşya taşımacılığı konusunda en cazip fiyatlara en iyi ve en hızlı hizmeti yıllardır güvenle ve huzurla sunmaktadır.

Firmamız, taşıdığı eşyalara sigorta yapmaktadır. Bu Sigorta taşıttığınız eşyalarınızı bir yerden, bir yere taşırken kazalara ve olabilecek herhangi bir hasarı karşılaması için yapılmaktadır.

Firmamız, yük ve eşya taşıma için bizi tercih etmeniz konusunda oldukça ikna edici sebeplere sahiptir. Bunlardan örnek verecek olur isek; her yüke göre kamyon ve kamyonet, hızlı taşıma ağı, elit taşıma personelleri, 7-24 müşteri irtibat seçenekleri ve daha fazlası Firmamız Yük ve Eşya Taşımacılığı ile çalışmak için bir çok sebebiniz var. Sadece aramanız yeterli gerisini bize bırakın. Biz Taşırız..

yük ve eşya taşıma, yük ve eşya taşıma, yük ve eşya taşıma fiyatları, İstanbul yük ve eşya taşıma, hafif yük ve eşya taşıma, yük ve eşya taşıma taksi ve hafif yük taşıma hizmetleri

YUKVEEŞYATAŞIMA-ADATURNAKLİYAT
Call Now Button
×