beşiktaş nakliye

İstanbul İçi her türlü yük ve eşya taşıma hizmetleri verilmektedir. Evden eve taşıma, Ofis taşıma, Tekstil ürünler, Büro taşıma kısacası ihtiyacınız olan yük ve eşya taşıma alanında her türlü hizmeti vermekteyiz… Siz değerli müşterilerimize yılların vermiş olduğu uzman çalışma ekibimiz ve modern geniş araç filomuz eşliğinde gece gündüz demeden İstanbul içi Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan her mahalle ve semte Evden eve taşıma, Ofis taşıma ve her türlü Eşya ve Yük taşıma çalışmasını Sigorta Garantisi altında istenilen yeni adresine güvenle hasarsız olarak tam zamanında teslim etmekteyiz. Öncelikle Adatur Nakliye Şirketi olarak her zaman bizler için önemli olan siz değerli müşterilerimizin satın almakta olduğunuz nakliye çalışmasından memnun kalmanızdır. Sizlerin istek ve talepleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı planlayarak bu yönde taşıma hizmeti sağlamaktayız. Her türlü miktarda ve büyüklükte olan eşya ve yüklerinizi taşıma kapasitesini karşılayacak Personel ekibine ve Araç filosuna sahip bir şekilde nakliye çalıması yapılır. Nakliye hizmeti satın almadan öncesinde Şirket numaralarımızdan bizimle görüşme sağlayarak ihtiyacınız olan nakliye çalışmasını gönül rahatlığı ile sizlere sunmak için gerekli bilgilendirme işlemini yaparak nakliye hizmetini hangi tarihte ve günde satın almanızı kararlaştırmaktayız. Nitelikli personellerimiz ile taşıma öncesinde Demonte – Montaj ve Kurulum hizmetleri satın aldığınız taşıma çalışması içersinde profesyonelce verilmektedir.

Ücretsiz Ekspertiz ve Danışmanlık hizmetleri için İletişim araçlarımızdan her daim arayarak bilgi edinebilir yada İstediğiniz tarihte satırn almak istediğiniz hizmetin randevusunu oluşturabilirsiniz. Hizmette Sınır Tanımayan Nakliye Şirketi.

Evden eve taşınmalar, günümüzde daha çok şehir içinde bir noktadan diğer bir noktaya doğru gerçekleşmektedir. Bu noktada doğru olan, firmamız gibi o şehrin yol ve trafik konularında uzman olan şirketlerden hizmet almaktır.

Ayrıca gelişen teknolojiyi takip ederek, taşınma sırasında kullanılacak en iyi araçları hizmetinize sunmaktayız. Adatur nakliyat olarak; şehir içi taşımacılık, şehirler arası taşımacılık, ofis taşımacılığı ve askılı tekstil taşımacılığı alanında uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Şirketimiz hizmet vermeye başladığı ilk yıllardan günümüze, sahip olduğu uzman kadrosu aracılığıyla şehir içi taşımacılığında profesyonel konuma gelmiştir. Deneyimli ve adı geçen konularda en güncel bilgiye sahip olan çalışanlarımız sayesinde, en hızlı ve güvenli şekilde şehir içi nakliyat hizmeti sunmuş oluyoruz.

Türkiye’nin hemen her noktasında gerçekleştirdiğimiz iş birliği sayesinde kullanılabilir depolar, evden eve taşınma konusunda ciddi avantaj sağlamaktadır. Türkiye’nin hangi bölgesinde bulunduğunuzu önemsemeden bizimle iletişim kurmanız halinde, şehir içi evden eve nakliyat hizmetimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Şehir içi taşınmanın ardından eşyalarınızın olması gereken evde, düzenli bir şekilde olması sizi de oldukça memnun edecektir.

Evinize göndereceğimiz ekspertiz elemanı tarafından eşyalarınızın kaplayacağı alan, koruma yöntemleri ve gerekli eleman sayısı ile ekipman hesaplanarak site fiyatlandırma çıkarılır. Bu işlem hiçbir ücrete tabi değildir. Eşyalarınız gerekli hassasiyet derecesine göre özel paketleme materyalleri ile paketlenerek araca yüklenir ve evden eve taşımacılık işlemi gerçekleştirilir.

 

IMG-20190811-WA0002

Call Now Button
×