Ev Taşımalarında Kıyafetleri Nasıl Paketleriz?

Özel Askılı Elbise Kolileri

Askılı elbise kolileri özellikle ev taşımalarında kullandığımız kolilerdir. Bu kolilerin yüksekliği 80 cm ile 100 cm arasında değişmektedir. Elbiselerinizin boyutlarına göre seçtiğimiz kolilerimiz ile taşıma işleminizi gerçekleştirmekteyiz. Koli içerisinde askılı bir bölmeye sahip olması, elbise, ceket gibi kıyafetlerin kırışmadan taşınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda koli üzerinde bulunan hava delikleri ile elbiseleriniz hava alabilecek şekilde taşınmaktadır. Ayrıca askılı elbise kolilerinin kraft malzemeden üretilmiş olması, kolinin ezilmelere karşı gelmesini de sağlamaktadır.

Özel Askılık Giysiler
Özel Askılık Giysiler

Orta Boy Taşıma Kolileri

Orta boy taşıma kolileri bir çok eşyayı kolilemede kullanılıyor olsa da, içerisine t-shirt, pijama, hırka gibi ütü konusunda problem yaşanmayacak eşyaları taşımakta herhangi bir problem bulunmamaktadır.

Hurçlar

Elbise muhafazasında hurç seçimi mümkünse eğer; naylondan imal edilen, içerisindeki fazla hava alınabilen vakumlu hurçlar tercih edilmelidir. Vakumlu hurçlar taşıma açısından hem sağlıklı hem de kıyafetlerin hijyeni konusunda yararlı olacaktır. ayrıca vakumlu hurçlar daha havayı emdiği için daha az yer kaplamaktadır. Buda nakliyatın maliyetini az da olsa düşürecektir.

Valizler

Taşıma esnasında yeterli miktarda valiziniz mevcutsa, koli ve vakumlu hurçlara alternatif oluşturan bir kıyafet muhafaza aracı olacaktır. Kıyafetlerinizi valizli hale getirmek eşyalarınızı listeli hale getirmede ve kategorili hale getirmede gayet işinizi kolaylaştıracak bir seçenek olacaktır.

Özel Askılık Giysiler
Özel Askılık Giysiler

Bahsettiğimiz kıyafetlerinizi muhafaza yöntemlerinin tamamında depolama standartları ve uluslararası ev taşıma standartları gözetilerek, kıyafetlerinizi muhafaza biçimlerimizden bahsettik. Yapılan işlemler standart kıyafetleriniz için uygulanmaktadır. Özel durum içeren kıyafet ve tekstil eşyalarınız için operasyon ekibimiz ile iletişime geçmenizi rica eder, tavsiye ve önerilere uymanızı rica ederiz. Bahsedilen bütün yöntemler evinizde bulunan bütün tekstil eşyalarınız için uygulanabilmektedir. Havlu, nevresim takımı vb. tekstil eşyalar için ise benzer paketleme yöntemleri kullanılmaktadır.

Adatur Nakliyat, geçmişten, günümüze  ev eşyası taşımasına dair yüksek kalitede bir hizmet sağlamaktadır. Sektör içerisindeki tek şikayetsiz firma olma ünvanını yıllar içerisinde koruyan Adatur Nakliyat siz değerli müşterileri ile kaliteli hizmeti uygun fiyatlara buluşturmaya devam etmektedir.

 

Call Now Button
×