OFİS TAŞIMA

Şehirler Arası Nakliye ; Kurumsal kimliğimiz sayesinde ve 22 yıllık başarılı tecrübelerimiz ile ile Ev, Ofis, Tekstil, Piyano, Villa, Yük ve Eşya, Ev Eşyası gibi taşıma ve nakliye hizmetlerini Güvenli ve Hızlı bir şekilde yapılmaktadır. ; Çelik kasa, kapalı ve teknik donanıma sahip Modern araçlarımız ve Güler yüzlü Profesyonel Çalışma ekibimiz eşliğinde planlı ve programlı bir şekilde hızla istenilen adrese zamanında güvenle teslimatı yapılmaktadır. Profesyonel Paketleme ve planlı iş birliğimiz içersinde çözüm odaklı çalışan

Ofis, işyeri nakliyat hizmeti; evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli ve kaliteli olarak yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa, iş ve bütçe kaybınız da o kadar az olacaktır.

İşyeri nakliyat hizmetine başlamadan önce, taşınacak olan malzemelerin türleri tek tek kontrol edilerek, uygun bir şekilde ambalajlanmaktadır. Bu çalışmanın amacı, eşyalarınızın en hızlı ve en hasarsız şekilde taşınmasının sağlanmasıdır.

Ofislerin taşınması hem yorucu hem de oldukça dikkatli olunması gereken bir taşıma türüdür. Bunun nedeni ofislerde ki gerek önemli belgeleri gerekse değerli eşyaların taşınması sırasında yapılacak hataların, maddi ve manevi kayıplara yola açmasıdır.

Masalarınız, çekmeceleriniz, ofis gereçleriniz, her türlü ahşap mobilya türü eşyalarınız titizlikle paketlenip, sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini yapılmaktadır. Şirketimizin kendi bünyesinde işinde uzmanlaşmış personel çalışmaktadır. Özellikle işyeri taşımacılığı için yetiştirilmiş personelimizle, büro nakliyat hizmeti problemsiz bir şekilde verilmektedir.

Adatur nakliyat, şirket taşımacılığı için alanında uzman taşımacı personel ile taşınacak; bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinası vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır. Siz de iş yerinizi taşıyacaksanız mutlaka Adatur nakliyat firmasından teklif alın. Kalitemizi dikkate aldığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.

 

Call Now Button
×