Ev eşyası depolama, ofis eşyası depolama, parça eşya depolama ve koli depolama gibi tüm depo ihtiyaçlarınız için hijyenik ve korunaklı depolarımız ile sizin hizmetinizdeyiz. Yurt dışı görevi, ev tadilatı, ev bulamama ve sıkışma gibi durumlarınızda size destek olabilmek için depolama hizmeti vermekteyiz. Eşya depolama firması olarak ADATUR hemen yanınızda artık ben yokum eşyam ne olacak demeyin. Bunları sizin için depolama merkezlerimizde özel olarak saklıyoruz. İnsanlar çağımızda çok yoğun stres altında hayatını sürdürmeye çalışmaktadır. Sizi iyi anlayan ve her türlü taşıma ve depolama ihtiyaçlarınızı anlayan profesyonel müşteri temsilcileriyle size hizmet sunmaktayız. Güvenli, temiz ve kapalı depolama tesislerimizde eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek olumsuzluklardan koruyoruz.7/24 kamera sistemi ve kişiye özel kilitli kutularla eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Üstelik paketleme ve taşıma hizmetini de sizin için yapıyoruz..

EŞYA DEPOLAMA AVANTAJLARI NELERDİR?

Eşya depolama günümüzün oldukça modern ihtiyaçlarından biridir. Eşya depolama için en önemli noktaların başında temiz, düzenli ve güvenilir bir firma seçimi yer alır. Evinizde koymaya yer bulamadığınız fazla eşyalarınızı, atmaya kıyamadığınız eşyaları ya da saklamak istediğiniz malzemelerinizi ”ODADEPO ” eşya depolama firmamız ile güvence altında tutabilirsiniz. Eşya depolama sizlere birçok alanda avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şunlardır; Güvenlik: Evinizden uzak kalacağınız zamanlarda eşyalarınızın evde kalması ve sürekli aklınızın eşyalarınızda olmasını istemiyorsanız eşya depolama güvenlik açısından son derece avantajlıdır. Eşyalar çalındı mı, yangın ya da sel gibi bir durum oldu mu, maddi ya da manevi değeri yüksek olan eşyalarınıza zarar geldi mi? gibi düşüncelere aklınızın takılmasından kurtulursunuz. Özellikle farklı bir şehirde öğrenim görecekler ya da görev alacaklar, uzun süreli olarak tatil planı hazırlayanlar ve iş için yurt dışına çıkması gerekenler ev eşyalarını güvenle eşya depolama şirketimize teslim edebilirler. Maliyet: Siz evde ya da iş yerinizde yokken sırf eşyalarınız için yüksek kira bedeli ödemekten kurtulmak isterseniz ev eşyası depolama şirketimiz bu aşamada sizlere maliyet avantajı sağlamaktadır.

Evde ya da iş yerinizde bulunan fazla eşyaları çöpe atmak yerinde güvenli bir ortamda saklayarak ilerleyen zamanlarda değerlendirmek için eşya depolama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca evinizde yer kaplayan fazlalık eşyanız varsa getirin biz satalım, siz yenisini alın. Yeni evleneceksiniz evinizi tadilatı sürerken veya ev arama sürecindeyken beğendiğiniz ev eşyaları indirimden almak istiyorsunuz fakat eşyalarınızı depolamak için yeterli alana sahip değilseniz sizlere güven ve maliyet açısından avantajlar sağlayan firmamızı tercih edebilirsiniz.

ADATUR OLARAK NELER DEPOLUYORUZ?

Küçük ölçekli dağıtım merkezi ürünlerinizi Ev ve ofis eşyalarınızı Fuar ekipmanlarınızı Yazlık- kışlık lastiklerinizi Depo kutunuzun anahtarı sadece size teslim edilir. Sizden başkası kutunuzu açamaz. Depolarımız kamera sistemiyle 7/24 izlenir. Eşyalarınız olumsuz hava koşullarından etkilemez.

DEPOLAMADA DİKKAT EDİLECEKLER

Depolaması yapılacak malzemenin kaç adet olduğu, büyüklükleri ve içindekiler hakkında bir döküman hazırlanmalıdır. Depolaması yapılacak malzemeler cinsine ve büyüklüğüne göre ayrı ayrı peketleme yapılamalı ve depodaki yeri bu özelliklerine göre seçilmelidir. Paketlerin üzeri mutlaka plastik malzeme ile kaplanıp toza karşı korunmalıdır.

Depolaması yapılacak paketlerin üzerine içinde neler olduğu hakkında ufak hatırlatıcı notlar okunaklı olacak şekilde yazılmalıdır. Depoya konacak malzeme mutlaka imza alınarak teslim edilmeli ve alınmalıdır. Depoya konacak malzemenin sel, su, rüzgar, toz, sıcak, soğuk ortamına göre entegre edilmiş olduğundan emin olunmalıdır. Mutlaka sigortası olan depolar seçilip sigorta yaptırılmalıdır.

ADATUR Nakliyat güvencesiyle kış sezonu indirimi başladı evden eve nakliyat da her zaman yenilikler siz değerli müşterilerinin karşısına çıkan İstanbul evden eve nakliyat için tek yapmanız gereken +90 533 042 48 04 numarayı aramanız. Depo hizmeti almak çok daha ekonomik ve güvenlidir.

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama hizmeti nakliyat sektöründe dikkat çeken hizmetler arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük ve kalabalık şehri olan İstanbul’da depo kiralama ihtiyacı her yıl düzenli olarak artış göstermektedir. İstanbul çok büyük bir şehir olduğu için Anadolu yakası depo hizmeti ve Avrupa Yakası depo hizmeti olarak ikiye ayrılmaktadır. Anadolu Yakası ev depolama ve evden eve depolama hizmetleri Kadıköy, Maltepe , Ataşehir , Kartal ve Pendik bölgelerinde yoğun talep görmektedir. Avrupa Yakası’nda ise eşya depolama ve ev eşyası depolama hizmetleri Beşiktaş , Bakırköy , Mecidiyeköy ve Beylikdüzü bölgelerinde öne çıkmaktadır.

Ofis Depolama

Ofis depolama hizmeti son yıllarda ev depolama hizmeti kadar popüler bir nakliyat hizmetidir. Büyük şehirlerde ofis taşıma işlemleri ya da iş yerlerinde yapılan büyük çaplı tadilatlar nedeni yle ofis depolama hizmeti kullanılmaktadır. Bazı şirketler de büyük ve çok yer kaplayan eşyalarını güvenli bir şekilde saklamak adına eşya koymak için kiralık depo hizmeti almaktadır. Ofis depolama hizmeti birçok şirketin önemli ölçüde tasarruf yapmasını sağlamaktadır. Farklı bir şehirde açılacak yeni bir ofis için ofis taşıma hizmeti hem en ucuz hem de en hızlı ve güvenli seçenektir.

Depolama Fiyatları

Depolama fiyatları en çok merak edilen konuların başında gelmektedir. Depolama hizmetleri maddi açıdan büyük tasarruf sağlamaktadır. Eşya depolama fiyatları kira ücretlerinden çok daha ucuz ve uygundur. Uzun süre şehir dışında bulunması gereken kişiler depo hizmeti alarak kira ücretinin ortalama olarak 3’te 1’ini ödeyerek kâr etmektedir. Ek olarak, ihtiyaç duyulmayan ancak manevi değeri olan ya da her türlü eşya depolama ihtiyacı için depolama fiyatları ve depolama hizmetleri detaylarını incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Kiralık Depo

Kiralık depo hizmeti Türkiye’de son yıllarda talep görmeye başlayan bir hizmettir. Genel olarak ev eşyası saklama ya da ofis taşıma işlemleri için tercih edilen kiralık depo hizmeti maddi anlamda kazanç sağlarken eşyaların da güvenli bir ortamda saklanmasını sağlamaktadır. Kiralık depo hizmeti özellikle yıl içerisinde uzun süre şehir dışında kalmak zorunda olan kişilerin aldığı bir hizmettir.

Depolama Hizmeti

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz depolama hizmetinde, tecrübeli ekibimiz ile birlikte eşyalarınızı evinizde veya iş yerinizde bulunan eşyalarınızı dışarıdan gelecek etkilere karşı % 100 korunaklı hale getirip depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Eşyalarınızı ücretsiz bir şekilde gelip almaktayız, teslim ederken de herhangi bir servis ücreti almaktayız. Sizden talep ettiğimiz ücret sadece depo kirasıdır. Firmamız depolama hizmetini sizlere sunarken depo süresince eşyalarınıza gelecek herhangi bir hasarda eşyanızın ücretini geri sizlere ödemekteyiz. Farklı farklı boyutlarda bulunan eşyalarınızı aynı ortamlarda bulundurmayarak, ağır olan eşyalarınızı yerleştirirken ağırlıklarına dikkat etmekteyiz.

Eşyalarınızı depolarken firmamızda bulunan özel makinalar sayesinde, dış darbelere daha korunaklı hale getirmekteyiz. Kaplama işleminde en çok dikkat ettiğimiz unsurlar hava ve ışık ile temasını keserek, rutubet, kir veya toz gibi etkenlerden korumaktayız. Bu hizmetleri siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlara sunmaktayız.

Call Now Button
×